Nagranie z webinarium: „Trawienie w pigułce”

Arleta Sitarska 25.02.2019

21 lutego 2019 – we wpółpracy z Emlią Ptak z SanDiet zrealizowaliśmy darmowe webinarium, na temat najpopularniejszych problemów układu pokarmowego – które są, prawdziwą „plagą” naszych czasów.

Poznaj podstawy pracy przewodu pokarmowego i dowiedz się jak skutecznie wyprowadzać go z problemów. Jakie rodzaje diet są najskuteczniejsze? Jakie wykonywać badania i jak stopniować diagnostykę? Które suplementy są szczególnie wskazane przy problemach trawiennych?

Czekają na Was ponad 2 godziny solidnej wiedzy, przekazanej w przyjemny i rzetelny sposób!

TUTAJ znajdziesz link do nagrania.


2 komentarze

  • Dominik napisał/a:

    Webinar o podstawach jednakże rozszerzony o praktyczna wiedze z gabinetu. Idealny materiał dla początkujących, ale i tych bardziej zaawansowanych. Sposób w jaki Emilia prowadzi webinar jest niesamowity, polecam każdemu !

  • Olga napisał/a:

    Bardzo dobrze zorganizowany webinar. Pani Emilia przekazała informacje zarówno teoretyczne i praktyczne. Webinarium było przekazane prostym językiem zrozumiałym dla każdego odbiorcy. Znalazło się wytłumaczenie skompilowanych mechanizmów w sposób jasny dla każdego odbiorcy. Przedstawione zostały podstawy, które można wykorzystać każdego dnia i nie wymaga to poświęcenia jak np. Pomyślenie przed posiłkiem o cytrynie. Pani Emilia bardzo profesjonalnie robiła podsumowania, przypominając wcześniej wspomniane informacje. Bardzo dobra interakcja ze słuchaczami, np. pisanie badań w wiadomościach. Bardzo dobry webinar i na pewno skorzystam chętnie z kolejnych 😉 pozdrawiam Olga


Dodaj komentarz