Czy wiesz, że przy odpowiednio niefortunnym doborze pokarmów może wystarczyć już jeden dzień nadwyżki energetycznej, by znacząco obniżyć wrażliwość anaboliczną?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że krótkoterminowy post niekiedy dodatkowo może nasilić ten stan?
Wiesz, że istnieją pewne nieskomplikowane zabiegi pozwalające drastycznie zmniejszać negatywny wpływ kalorycznego surplusu na organizm?
Do kogo adresowane jest szkolenie?
Szkolenie adresowane jest zarówno do specjalistów zajmujących się planowaniem żywienia i treningu, jak i amatorów sportu, pasjonatów dietetyki i wszystkich zainteresowanych tematyką żywienia, a już przede wszystkim do osób eksponujących swoje organizm na wpływ zaplanowanej lub nieplanowanej kalorycznej nadwyżki.
W toku trwania szkolenia poruszone zostaną kwestie związane z pozytywnymi i negatywnymi skutkami nadwyżki energetycznej i to zarówno tej wprowadzanej w sposób zaplanowany w okresie budowy masy mięśniowej, jak tej spontanicznej, generowanej w wyniku ulegania kulinarnym zachciankom i słabością do wysoko smakowitych pokarmów. Nacisk zostanie położony przede wszystkim na przystępne przedstawienie mechanizmów, za pośrednictwem których kaloryczny surplus przyczynia się do:
Jednocześnie też będziesz mieć okazję dowiedzieć się w jaki sposób planować nadwyżkę energetyczną, by minimalizować jej niekorzystne konsekwencje oraz jakie zabiegi żywieniowe, treningowe i suplementacyjne wprowadzać, by odwracać niechciane następstwa kalorycznego surplusu.
Szkolenie odbędzie się 27 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00.
Po zaksięgowaniu wpłaty zaproszenie do pokoju webinarowego zostanie wysłane na adres e-mail.