Natalia Palmowska

Natalia Palmowska

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo skończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są jej zdecydowanie bliższe. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej i sportowej. Wyznaje zdroworozsądkowe podejście do diety, a najważniejsze jest dla niej zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

„Konikiem’’ Natalii jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Oprócz bycia dietetykiem jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Jest to moja druga pasja, którą mogę wykorzystywać w pracy ze sportowcami i ludźmi uprawiającymi na co dzień różne aktywności.

Ponadto zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości. Zachęca pacjentów do rozpoczęcia aktywności fizycznej, która poprawia efekty zastosowanej diety. Dzieli się z pacjentami doświadczeniem związanym z efektywnością stosowania odpowiednich zasad żywienia i dodaje motywacji do działania.

email Facebook Instagram YouTube

Kursy autora

Choroby autoimmunologiczne w praktyce dietetyka (DARMOWE WEBINARIUM)
Czas trwania: 1 h
Żywienie młodych sportowców
Czas trwania: 1 h
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)