Silni wiedzą (dawniej Sports Webinar)

to edukacyjny, poradnikowy i opiniotwórczy serwis streamingowy, w którym na zasadzie wyłączności oferujemy naszym użytkownikom dostęp do unikalnej wiedzy w formie seminariów online (webinarów) oraz e-booków. Tworzą je i prowadzą doświadczeni profesjonaliści – zawodnicy, trenerzy, dietetycy oraz pracownicy opieki zdrowotnej. Każde z prezentowanych przez nich zagadnień dotyczy co najmniej 1 z 8 kategorii tematycznych:

  1. 1Bikini fitness
  2. 2Dieta
  3. 3Hormony
  4. 4Suplementacja
  1. 5Zdrowie
  2. 6Trening
  3. 7Lifestyle
  4. 8Doping

Szczególnym elementem naszej misji jest konfrontowanie się z nieprawdziwymi informacjami, a tym samym forsowanie informacji zgodnych z prawdą, których źródłem są wyniki najnowszych i najbardziej renomowanych badań naukowych, a także wieloletnie doświadczenie naszych prelegentów.

W trosce o to, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych użytkowników, zadbaliśmy również o podział webinarów ze względu na stopień ich merytorycznego zaawansowania. Stąd w zależności od poziomu wiedzy, jaką już posiadasz oraz celu, jaki Ci przyświeca, możesz wybierać pomiędzy ich 3 grupami:

Poziom trudności

Podstawowy

Dla początkujących. Zawiera garść przystępnych informacji z ograniczoną do minimum liczbą skomplikowanych pojęć. Doskonały punkt wyjścia do dalszego kształecenia się w danym temacie.

Poziom trudności

Zaawansowany

Dla już zaznajomionych z danym tematem, którzy chcą go zgłębić, by następnie przejść do informacji już najbardziej zaawansowanych, czyli wiedzy specjalistycznej.

Poziom trudności

Specjalistyczny

Dla specjalistów i prawdziwych pasjonatów, którzy chcą znać dany temat od podszewki, nie darując sobie choćby najmniejszego szczegółu.

Zadbaliśmy również o Twoją wygodę związaną ze sposobem, w jaki poznajesz nowe treści.
A mianowicie, niezależnie od urzędzenia mobilnego, jakie preferujesz możesz korzystać z naszego serwisu, dzięki łatwo dostępnej oraz całkowicie darmowej aplikacji. Aby pobrać ją na smartfona lub tablet wystarczy wejść na stronę App Store lub Google Play, wpisać w wyszukiwarę frazę "SportsWebinar", by na koniec już tylko kliknąć w przycisk "Zainstaluj".

Ale to jeszcze nie wszystko. Korzyści, które Ci oferujemy jest znacznie więcej. Oto podsumowanie ich wszystkich:

Wszystkie korzyści

Przystępne ceny + promocje
Cena standardowa za udział w naszym webinarze wynosi 99 zł. Niemniej, może Cię on wynieść mniej, jeśli skorzystasz z organizowanych przez nas co jakiś czas, tymczasowych promocji. Ale co najważniejsze, decydując się na wykupienie subskrypcji będziesz płacił zaledwie 49 zł, czyli aż o 30% mniej!
Oszczędność czasu
Dzięki formule online naszych seminariów nie tracisz czasu na dojazd i powrót, czasami nawet z bardzo odległych lub zakorkowanych miejsc.
Prelegenci
Możesz czerpać wiedzę oraz dyskutować z najbardziej doświadczonymi profesjonalistami, którzy gwarantują najwyższy poziom merytoryczny oraz konstruktywną i przyjazną atmosferę.
Stopnie naukowe
W zależności od poziomu wiedzy, jaką już posiadacz, a także celu, jaki chciałbyś zrealizować, znajdziesz w naszym serwisie coś w sam raz dla siebie.
Tematyka
Dobór tematów poruszanych podczas webinarów ma na celu odpowiadać najbardziej aktualnym i gorącym potrzebom oraz trendom. A także mitom, z którymi należy jak najszybciej i raz na zawsze się rozprawić
Wygoda
Przy biurku, w fotelu czy leżąc na łóżku. Na komputerze, smartfonie czy tablecie – sam decydujesz o miejscu, w którym z najchętniej chłoniesz nowe informacje.
Dowolność
Możesz korzystać z naszej oferty biorąc udział w webinarach premierowych lub wykupując abonament, dzięki któremu zyskasz stały dostęp do niemal całych naszych zasobów.
Naukowe podejście
Wszystkie przekazywane Ci informacje są poparte nie tylko sumą osobistych i zwodowych doświadczeń naszych prelegentów, ale i wyników najnowszych badań naukowych, które bacznie śledzą.
Aktualizacje
Baza naszych webinarów i e-booków nie tylko stale się powiększa, ale podlega ciągłej rotacji i aktualizacji, nad którymi również czuwają nasi prelegenci.
Certyfikaty i dyplomy
Biorąc udział w webinarium lub ich cyklu, możesz otrzymać od nas cenny dowód zapoznania się z daną tematyką – odpowiednio, dyplom lub certyfikat (po zaliczeniu testu online). Możesz je otrzymać zarówno w wersji PDF, jak i tradycyjnej (za niewielką opłatą)