Paulina Ihnatowicz

Paulina Ihnatowicz

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Uzyskała także tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Obecnie studiuje zdalnie na uczelni amerykańskiej FMU (Functional Medicine University). Od drugiej połowy 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki. Jest szkoleniowcem dla wielu firm zewnętrznych. Współzałożycielka Poradni dietetycznej SanDiet.

W SanDiet prowadzi nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Pisze specjalistyczne artykuły dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych.

Podejmowała ogrom współprac promujących zdrowy styl życia. Była prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella” nabierając doświadczenia dietetycznego między innymi w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych. Stale bierze udział w szkoleniach i konferencjach, by rozszerzać swoją wiedzę. Nie spoczywając na laurach, na bieżąco bierze udział w kolejnych szkoleniach, stale rozszerzając swoją wiedzę. Współautorka e-booka “Rozszyfruj swoją krew”

email www Facebook Instagram YouTube

Kursy autora

Fizjologia pracy tarczycy oraz czym jest Hashimoto? (DARMOWE NAGRANIE)
Czas trwania: 2 h
Hashimoto - dieta w autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy
Czas trwania: 2 h
Hashimoto - suplementacja (DARMOWE NAGRANIE)
Czas trwania: 2 h
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)