Nasi wykładowcy

W zespole SportsWebinar zebraliśmy najwyższej klasy specjalistów, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wynikający z pasji głód wiedzy, pragną podzielić się swoimi zasobami z innymi.

NASI PROWADZĄCY
Tomasz Słodkiewicz

Specjalista w dziedzinie treningu, żywienia oraz suplementacji. Założyciel i właściciel strony Learn2Train.pl. Doświadczony trener personalny, wykwalifikowany wykładowca, utytułowany zawodnik Kulturystyki. Osiągnięcia: 4 Miejsce na Mr. Olympia Amatorów w 2016 r., Mistrz Polski w Open i w kat. do 95 kg w 2015 r., Mistrz Europy Juniorów w 2005 r. oraz zwycięzca wielu ogólnopolskich imprez kulturystycznych oraz na terenie Wielkiej Brytanii.

Tadeusz Sowiński

Dietetyk specjalizujący się w żywieniu i suplementacji w sportach szybkościowych, siłowych i sylwetkowych na poziomie amatorskim i wyczynowym. Uczestniczył w przygotowaniach olimpijskich polskiej kadry narodowej wioślarek i wioślarzy, dziś zajmuje się m.in. planowaniem żywienia i suplementacji w dyscyplinach sylwetkowych z uwzględnieniem problematyki zdrowotnej. Autor licznych artykułów publikowanych na łamach specjalistycznej prasy dla dietetyków i trenerów, wykładowca i szkoleniowiec, uczestnik licznych konferencji koncentrujących się tematycznie wokół fizjologii żywienia.

Dorota Traczyk
Magister dietetyki i dietetyk sportowy z wykształcenia i pasji. Od kilku lat współpracuje z osobami aktywnymi fizycznie i zawodowymi sportowcami. Zajmuje się regulacją masy ciała, pomaga wychodzić z wieloletnich nierozsądnych diet i zmieniać przy tym podejście do diety, jako sposobu odżywiania. Prowadzi warsztaty, wykłady i szkolenia dla osób aktywnych fizycznie. Prywatnie – była zawodniczka pływania, trenowała biegi długodystansowe, obecnie skupiona na kolarstwie szosowym. Autorka książki „Legalny Doping” wyd. Publicat 2018, trzech ebooków dostępnych na blogu oraz ponad 250 artykułów dotyczących żywienia.

Daria Łukowska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka oraz Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapii. Pracuje jako dietetyk kliniczny oraz trener personalna. Współpracuje z Centrum Analiz Genetycznych w Warszawie. Autorka licznych artykułów o tematyce związanej z żywieniem i aktywnością fizyczną, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej oraz diet wegetariańskich. Zwolenniczka zdrowego podejścia do zdrowego stylu życia, prowadzi bloga „Forma na życie”. W wolnych chwilach pracuje głosem jako lektorka oraz uczy się aktorstwa w studium teatralnym.
Adam Rębiś
Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą branżą sportu i fitness. Jego domeną jest przygotowywanie zawodników sportów sylwetkowych, sportów walki oraz wytrzymałościowych w zakresie optymalnego żywienia, doboru suplementacji, oraz wspomagania wraz z konieczną profilaktyką. Swoją pomocą przysłużył się do osiągnięcia licznych sukcesów w wysokiej rangi zawodach kulturystycznych i fitness. Doradca żywieniowy, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Functional Medicine University.
Ewa Burzyńska
Dietetyk, pasjonatka medycyny funkcjonalnej. Prowadzi bloga www.ewaburzynska.pl, gdzie pokazuje, że dieta bez zbóż, nabiału i cukru może być różnorodna i smaczna. Dzieli się także informacjami o rozwiązywaniu problemów hormonalnych przy użyciu naturalnych sposobów. Na co dzień specjalizuje się w przypadkach, wymagających wsparcia gospodarki hormonalnej. Prowadzi grupę na Facebooku: Hormony (naturalnie) pod kontrolą.

Agata Dąbrowska
Dietoterapeutka, promotorka zdrowia, autorka bloga Naczynia Połączone oraz założycielka popularnej, tematycznej grupy w serwisie Facebook: SIBO - zespół przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim. Pracuje z podopiecznymi w oparciu o Evidence Based Medicine (EBM). W swojej pracy skupia się szczególnie na pomocy osobom dotkniętym różnego rodzaju problemami jelitowymi, między innymi przerostem bakteryjnym w jelicie cienkim (SIBO), zespołem jelita drażliwego, dysbiozą, celiakią, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, mikroskopowymi zapaleniami jelit czy chorobą Leśniowskiego-Crohna.
SENZU
Początkowo trzech kolegów, trenerów personalnych, którzy pewnego dnia postanowili założyć kanał na YouTube, aby pomagać innym przekazując jak najwięcej darmowych informacji z zakresu treningu, diety i suplementacji za pomocą wideo. Finalnie przerodziło się to w brand odzieżowy o nazwie SENZU, który produkuje odzież na siłownie i nie tylko. Cały czas prężnie rozwijamy się w naszej profesji tak, aby przekazywane przez nas informacje były jak najbardziej rzetelne i zrozumiałe dla zwykłego kowalskiego. Wiemy, że nie każdy chce być zawodowym kulturystą, dlatego staramy się pokazać, że można cieszyć się świetną formą i sylwetką, nie odmawiając sobie wszystkiego w życiu. W skład zespołu wchodzą: Damian Wegner, Tomek Szafranko, Krzysztof Rukść
Paulina Ihnatowicz

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Posiada również tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Współzałożycielka Poradni SanDiet. Obecnie studiuje online na amerykańskiej uczelni Functional Medicine University. W drugiej połowie 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki. Prowadzi liczne szkolenia zarówno pod szyldem SanDiet, jak i dla wielu firm zewnętrznych. Autorka wielu artykułów dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych. Była prezes Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella”, w którym nabrała doświadczenia dietetycznego np. w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych.


Michał Domański

Ekspert z dziedziny zastosowania peptydów i hormonów w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Popularyzator nauki, od lat hobbystycznie zajmujący się dementowaniem altmedowych mitów.

Joanna Podgórska

Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych, monografii, artykułów o tematyce dietetyki i medycyny. Absolwentka Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych. Entuzjastka aktywności fizycznej, ze szczególnym zamiłowaniem do sportów siłowych, wydolnościowych i cross-fit, zdrowego odżywiania, rozsądnej suplementacji i popularyzacji nauki. Obecnie pracuje na stanowisku Kierownika Badań i Rozwoju w firmie farmaceutycznej zajmującej się tworzeniem specjalistycznych suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.

Barbell Brothers

Specjaliści w dziedzinie treningu. Twórcy jednej z najmocniejszych drużyn trójbojowych w Polsce. Ich autorskie szkolenia cieszą się wysokim zainteresowaniem - ponad 2000 absolwentów po praktycznych warsztatach, specjalistycznych szkoleniach oraz szkoleniach na instruktorów trójboju siłowego. Specjalizują się w planowaniu treningu całorocznego różnymi metodami periodyzacji. Entuzjaści periodyzacji sprzężonej. Główną misją Barbell Brothers jest popularyzacja trójboju siłowego na rynku fitness oraz podniesienie rangi samego sportu.


Emilia Ptak

Założycielka poradni dietetycznej MedFood, certyfikowany specjalista do spraw żywienia. Obecnie rozwija markę SanDiet - dietetyka i lifestyle. Prowadzi tematyczne szkolenia w całej Polsce, szkoląc z zakresu dietetyki klinicznej. Uczestniczy w największych branżowych konferencjach jako prelegent. Pisze artykuły popularno-naukowe do czasopism m.in. Shape oraz Body Challenge. Jest współautorką książki „Rozszyfruj swoją krew – praktyczny poradnik dla każdego”, która jest bestsellerem w branży dietetycznej. „Autoimmunologia - Podróż po zdrowie” to kolejna współtworzona przez nią książka, skierowana dla osób dbających o zdrowie. Zdobyła tytuł magistra ze specjalnością dietetyki klinicznej i sportowej w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Uczestniczyła w licznych specjalistycznych kursach podnoszących jej kompetencje. Pasja, ciągły rozwój i zaangażowanie w swoją pracę to jej znak rozpoznawczy.

Natalia Palmowska

Dietetyk o zdroworozsądkowym podejściu do diety, ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz studia magisterskie na kierunku Ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są jej zdecydowanie bliższe. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej i sportowej. Jej „konikiem’’ jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości. Pacjentów zachęca do aktywności fizycznej, by poprawiać efekty zastosowanej diety. Dzieli się z pacjentami doświadczeniem związanym z efektywnością stosowania odpowiednich zasad żywienia i motywuje do działania.

Justyna Posłuszna

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku biologia molekularna. Liczne problemy ze zdrowiem zmusiły ją do zmian w stylu życia oraz rozpoczęły wspaniałą podróż ukierunkowaną na poszukiwanie tajników funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jest doradcą żywieniowym, w wolnych chwilach również nauczyciel Pilates. Prowadzi autorskie szkolenia, których tematyką jest głównie dietoterapia nowotworów, problemy jelitowe oraz zaburzenia neurodegeneracyjne. Interesuje się neurobiologią, biochemią i onkologią. Prywatnie właścicielka dwóch kotów, lubi spędzać czas na łonie natury czytając książki.


Patrycja Szachta

Stopień doktora nauk biologicznych uzyskała w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym VitaImmun. Posiada wieloletnie praktyczne i teoretyczne doświadczenie z zakresu utajonych nadwrażliwości pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelitowej.

Mateusz Ostręga

Absolwent I stopnia studiów na kierunku dietetyka. Od zawsze niezadowalający się przedstawianymi schematami i szukający odpowiedzi i rozwiązań u podstaw funkcjonowania organizmu człowieka. Propagator żywienia dopasowanego do środowiska, w którym żyjemy, zamiast stosowania jednakowych zaleceń dla wszystkich. Od kilku lat pasjonujący się stanem ketozy i jego efektami związanymi ze zdrowiem i wyglądem ludzi. Uważający żywienie za ważny, aczkolwiek tylko jeden z elementów składowych zdrowia i długowieczności. Przykłada ogromną wagę do aspektów środowiska oraz stylu życia takich jak sen, kontakt z naturą, ograniczenie negatywnego wpływu technologii.

Julia Morawska

Psychodietetyk oraz absolwentka Uniwersytetu Medycyny Funkcjonalnej. Prowadzi "Centrum Psychodietetyki, Edukacji Żywieniowej i Medycyny Funkcjonalnej" w mieście Lubin. Oprócz studiów ukończyła liczne certyfikowane kursy i szkolenia w zakresie holistycznego podejścia do zdrowia i wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych. Pisze specjalistyczne artykuły dla czasopism branżowych jak np. Food Forum oraz Body Challange. Występuje z prelekcjami na wydarzeniach i konferencjach poświęconych zdrowiu i dietetyce.  W swojej pracy łączy edukację co do odpowiednio dobranej aktywności fizycznej z prawidłowym odżywianiem się oraz podejście kompleksowe do ciała, psychiki i umysłu. Motto: Dietetyk/Trener/Lekarz, który twierdzi, że wie wszystko - nie wie nic.


Aleksandra Dębska

Dietetyk kliniczny poradni dietetycznej SanDiet. Ukończyła studia na kierunku Dietetyka ze specjalnością Dietoterapia na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Konsultacje z pacjentami są jej pracą, ale na szczęście, oprócz tego i wielką pasją. Podchodzi do każdego przypadku całościowo. Uważa, że prawidłowe żywienie gra ogromną, czasami najważniejszą rolę w kondycji zdrowotnej człowieka, natomiast higiena snu, pozytywne relacje ze sobą i otoczeniem są kolejnymi i niezbędnymi elementami do utrzymania pełni zdrowia. Szczególnie fascynuje się działaniem ludzkiego mózgu, jego funkcji, potencjału, zależności, i jak wiele jeszcze o nim nie wiemy. Relacja jelita-mózg uznaje za kluczowe w kontekście zaburzeń psychicznych, emocjonalnych i ten temat cały czas zgłębia.

Łukasz Grabski

Dietetyk kliniczny poradni SanDiet. Ukończył studia na kierunku dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu dietoterapii oraz dietetyki sportowej. Pasjonat szeroko rozumianego zdrowego stylu życia i jego wpływu na dzisiejszą plagę chorób. Interesuje się również zagadnieniem przewlekłego zmęczenia w aspekcie osób przepracowanych. We współpracy z pacjentami stawia nie tylko na zdrową, indywidualnie dopasowaną dietę, ale również na styl życia i aktywność fizyczną. Propagator równowagi między pracą, a życiem prywatnym oraz zamiany stylu życia w celu poprawy efektywności pracy.

Paweł Szewczyk

Dietetyk - praktyk i pasjonat naukowego podejścia. Magister dietetyki, doktorant w Zakładzie Dietetyki Katedry Gastroenterologii i Hepatologii. Prelegent wielu konferencji, szkoleniowiec, autor tekstów popularnonaukowych oraz artykułów naukowych. Szkoleniowiec sportowców, trenerów i dietetyków. Na co dzień zgłębia tajniki żywienia i suplementacji w sporcie, a także tematykę snu i wpływu na regenerację senną poprzez dietę, suplementację i modyfikacje stylu życia.


Norbert Tymczak

Założyciel Fenix Team. Trener wielu medalistek zawodów krajowych i zagranicznych, a także zawodniczek PRO.  Przez 15 lat właściciel własnej siłowni w Poznaniu. Czynny zawodnik w kategorii classic physique. Wice Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej. Organizator warsztatów treningowych w kraju i za granicą, dotyczących wysoko intensywnych metod treningowych.

Ewelina Szala

Czynna zawodniczka sportów sylwetkowych od 2015 roku. Brała do tej pory udział w kilkudziesięciu startach w kraju i za granicą. W 2018 zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Następnie zajęła czołowe miejsce w zawodach Olympia Amateur w USA oraz w dwóch innych w Europie. W Włoszech wygrała zawody Olympia Amateur, a 2 tygodnie później na zawodach Wings of Strenght w Rumunii kartę IFBB PRO LEAGUE, dzień później lokując się w top 6 w swoich pierwszych zawodach PRO. Obecnie szykuje się do swojego pierwszego sezonu w lidze zawodowej i cyklu startów w USA i Kanadzie. Na co dzień profesjonalnie zajmuje się nauką pozowania i prezencji scenicznej wśród przyszłych i obecnych zawodniczek oraz pomaga zawodniczkom w Fenix Team. Prywatnie kocha pieski, podróże i ... jedzenie :)

Alicja Przywózka-Suwała

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Handlowej. Specjalizuje się w chirurgii ogólnej i medycynie estetycznej. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu suplementacji i dopingu w sporcie. W kręgu jej zainteresowań leży głównie profilaktyka i leczenie kontuzji oraz powikłań związanych z uprawieniem sportów, zwłaszcza sportów walki i kulturystyki, a także medycyna regeneracyjna i hormonalne terapie zastępcze. Jest w trakcie pisania doktoratu z wdrożenia hormonoterapii u pacjentów z niedoborami hormonalnymi i żywieniowymi w okresie okołooperacyjnym. Trenuje BJJ i MMA.


Monika Gackowska-Lisińska

Dietetyk kliniczny i sportowy, diagnosta laboratoryjny, dietocoach, szkoleniowiec. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunkach: dietoterapia, żywienie w sporcie oraz analityka medyczna, a także licznych kursów obejmujących żywienie w sporcie i dietocoaching. Obecnie w trakcie studiów na Functional Medicine University w Stanach. Wykładowca akademicki oraz prelegentka na konferencjach medycznych oraz żywieniowych. Autorka licznych artykułów publikowanych m.in. w fachowym magazynie „Food Forum” oraz prasie bydgoskiej. A co najważniejsze… PRZYSZŁA MAMA! Z powodzeniem prowadzi Centrum Dietetyki Funkcjonalnej w Bydgoszczy, gdzie udziela indywidualnych konsultacji żywieniowo–diagnostycznych, opierając się na podejściu medycyny funkcjonalnej (przyczynowe, a nie skutkowe leczenie chorób) oraz evidence–based medicine. Specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych oraz metabolicznych.

lek. Alan Majeranowski

Lekarz medycyny. Wykładowca Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w Klinice Hematologii i Transplantologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie realizuje specjalizację z Hematologii. Współpracuje przy projektach badawczych z dziedziny suplementacji w sporcie, opiekując się zawodnikami Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Szczególnie interesuje się tematyką leczenia niedoborów żelaza oraz opieką hematologiczną nad kobietami w ciąży i okresie jej planowania. Pomaga pacjentom w profilaktyce i leczeniu powikłań hormonalnej terapii zastępczej (HTZ), w tym wtórnej czerwienicy i zakrzepicy. Prowadzi diagnostykę ogólnointernistyczną. Jak powtarza, cechuje go holistyczne spojrzenie na pacjenta. Jest zawsze zaangażowany i nastawiony zadaniowo na rozwiązywanie problemów, z którymi przychodzą do niego pacjenci.

Aleksandra Chołody

Mgr dietetyki, adeptka II stopnia Reiki, wykładowca Ajurwedy, autorka nowatorskiego programu MentalBody, studentka dwuletniej szkoły akupunktury i medycyny chińskiej, współwłaścicielka Elite Bydgoszcz (Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego). Współtwórczyni projektu #WyjątkowaBoNieidealna oraz cyklu eventowego KOBIETY CUD. Kobieta z pasją, mająca misję. Misję uświadamiania kobiet o ich pięknie i pokazywania narzędzi do samoakceptacji. Uczy aby wszystko, co robimy względem naszego ciała (dieta, ćwiczenia) robić z miłości do niego, a nie nienawiści. W wyjątkowy sposób łączy ze sobą MĄDROŚCI MEDYCYNY ZACHODNIEJ ORAZ WSCHODNIEJ. Prywatnie? Mama małej Asi. Miłośniczka koni, uwielbiająca jazdę na tych fascynujących zwierzętach. Uzależniona od próbowania nowych rzeczy. Wieczna optymistka. Kobieta od której bije wielkie ciepło i pozytywna energia.


Adrian Bednarek

Maratończyk, biegacz górski, specjalista ds. żywienia i suplementacji, trener. Zwycięzca i medalista wielu biegów ulicznych oraz przełajowych w kraju i za granicą. Rekordzista tras, m.in. 30km w ramach Łemkowyna Ultra Trail. Rekord życiowy w maratonie – 2:30:44 umieszcza go w czołowej grupie maratończyków w kraju. Sam o sobie mówi ‘’sportowiec – amator, trenujący wyczynowo’’. Czternastoletnie doświadczenie w sporcie przekłada na obszar współprac treningowych w zakresie przygotowania fizycznego i żywieniowego swoich podopiecznych – nie tylko biegowych. W zawodowym portfolio znajdziemy, m.in. szkolenia żywieniowe dla reprezentantów Polski w lekkiej atletyce. W wolnym czasie miłośnik podróży w stylu run&travel oraz kulinariów.

Anna Paluch

Psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, trener, ale przede wszystkim fanka całościowego podejścia do zdrowego stylu życia i diety, z uwzględnieniem czynników psychologicznych. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia oraz treściom specjalistycznym dla dietetyków dbamocud.pl i autorka E-kursów "Psychologia dla dietetyka ( i nie tylko)", czy  “Podstawy psychologii w kontekście zmiany". Prowadzi szkolenia i webinary z zakresu psychodietetyki współpracując z portalem Psychologia w Polsce,  jest zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!. ​Prowadzi grupę wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania w ramach projektu Nowonajedzone.

Mateusz Durbas

Magister dietetyki o specjalności dietetyka kliniczna, szkoleniowiec, autor setek artykułów na temat żywienia i suplementacji w branżowych czasopismach oraz chętnie odwiedzanych przez entuzjastów zdrowego stylu życia portalach internetowych. Miłośnik prowadzenia prozdrowotnego trybu życia, bazującego na poszerzaniu świadomości swojego ciała i jego rzeczywistych potrzeb. Pasjonuje się szczególnie dietetyką kliniczną, sportową i psychodietetyką. Współpracuje na co dzień ze swoimi klientami w poradni zlokalizowanej w śródmieściu Krakowa, jak również prowadzi konsultacje żywieniowe w formie online z osobami z innej części Polski, a nawet zagranicy. Stara się mieć cały czas otwarty umysł na najnowsze doniesienia naukowe, dzięki czemu uwielbia każdego dnia zgłębiać wiedzę z dziedziny żywienia, medycyny i psychologii.


Marcin Jackowiak

Dietetyk sportowy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, obecnie kontynuuje edukację na Uniwersytecie Przyrodniczym. Specjalizuje się w tematach związanymi z żywieniem piłkarzy oraz piłkarek nożnych, prowadzi wykłady oraz jest autorem licznych artykułów poświęconych właśnie tej tematyce. Popularyzator nauki, który przekazuje swoją wiedzę w przystępny sposób głównie przy pomocy platformy Instagram na profilach @mjackowiak_nutrition i @zywieniepilkarzy.

Paweł Głuchowski

Paweł to trener i specjalista w dziedzinach: fizjologii, anatomii, biomechaniki ruchu, zajmujący się również tematyką żywienia w sporcie. Wykładowca m.in. na Akademii Mistrzostwa Sportowego i w Global Sport Academy. W swojej karierze szkoleniowej prowadził liczne kursy zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Złoty medalista Mr. Universe i Mistrz Europy w kulturystyce.

Anna Podsiadło

Studentka dietetyki klinicznej, której zainteresowanie tematyką zdrowia i odżywiania towarzyszy od najmłodszych lat. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu fizjologii żywienia, suplementacji, działania hormonów i związanych z nimi zaburzeń. Na tym koncentruje się w swojej praktyce, by jak najlepiej zrozumieć funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Ma otwarty umysł, jej motto to 'kto się nie rozwija, ten się cofa'. Jest w stanie wybaczyć brak wiedzy, ale nie ignorancję. Do swoich pacjentów podchodzi w sposób holistyczny, analizując wpływ ich stylu życia na zdrowie.